Välkommen! Vilken typ av kund är du?

Logga in

Logga in

Skapa inloggning

Skola, förening eller företag Skola, förening eller företag Privatperson Glömt lösenord?

Video-film:

Distriktschefer

Klicka här för att se PDF-filen där du hittar säljaren på just din ort.


Region Väst

Per-Arne Josefsson
Regionchef Väst
Alingsås
Mobil: 0709-36 81 20

Mail: per-arne.josefsson@abaskol.se


Jens Granquist
Karlskoga
Mobil: 0702-50 05 70
Mail: jens.granquist@abaskol.se

Robert Kálmán
Göteborg
Mobil: 0709-36 02 52
Mail: robert.kalman@abaskol.se

Rasmus Magnusson
Mölndal
Mobil: 0709-36 05 15
Mail: rasmus.magnusson@abaskol.se

Petter Allansson
Mölnlycke
Mobil: 0703-36 17 29
Mail: petter.allansson@abaskol.se
 

Region Syd

Mikael Eriksson
Regionchef Syd

Malmö
Mobil: 0703-40 76 56
Mail: mikael.eriksson@abaskol.se

Robin Haakman
Malmö
Mobil: 0703-66 70 03
Mail: robin.haakman@abaskol.se

Patrik Regnér
Kristianstad
Mobil: 0709-45 05 40
Mail: patrik.regner@abaskol.se

Morgan Törnström
Habo
Mobil: 0705-26 03 93
Mail: morgan.tornstrom@abaskol.se

Peter Mattsson
Vikbolandet
Mobil: 0705-28 66 82
Mail: peter.mattsson@abaskol.se

Arkitekter & byggare

Tanja Bergström
0725-580713
Mail: tanja.bergstrom@abaskol.se


 

Region Öst/Norr

Erik Mattsson
Regionchef Öst
Uppsala
Mobil: 0706-43 46 88
Mail: 
erik.mattsson@abaskol.se

Fredric Qwarfordt
Sollentuna
Mobil: 0727-35 24 78
Mail: fredric.qwarfordt@abaskol.se

Andreas Eriksson
Bromma
Mobil: 0703-37 99 60
Mail: andreas.eriksson@abaskol.se

Lars Lindström
Nynäshamn
Mobil: 0705-20 96 91
Mail: lars.lindstrom@abaskol.se

Fredrik Nordin
Umeå
Mobil: 0709-30 14 30
Mail: fredrik.nordin@abaskol.se

Logga in

Skapa inloggning

Glömt lösenord?

Skapa inloggning

Skola, förening eller företag

Privatperson

Om du vill skapa en inloggning för skola, förening eller företag, eller om du redan är kund och vill koppla en användare till ett befintligt avtal, vänligen mejla oss på web@abaskol.se eller ring vår kundtjänst på 040-680 50 10.

Användaruppgifter & lösenord

Ange 10 siffror Mobilnummer för SMS-avisering

E-postadressen används som användarnamn

Leveransadress

Fakturauppgifter

Gäller ej kommunal verksamhet

Referensnummer

Referensnummer får högst vara 30 tecken

Skapa inloggning

Glömt lösenord?